Velikonoční nabídka akcí

0
Zbylo z ní jen torzo. Na Dlaskově statku a na Valdštejně se akce uskuteční v omezené míře, z důvodu nepřízně počasí byl program na hradě Rotštejně zrušen úplně. Přesto je zde pár akcí, kam můžete vyrazit.
 
Pátek 3. dubna
* JIŘINA BOHDALOVÁ. Dubnová Pohovka potěší všechny fanoušky této herečky. Povídat si s ní bude režisér Milan Schejbal. Hudební doprovod zajistí Andy Seidl a Pavel Půta. Městské divadlo od 19.00 hodin, vstupné 200 Kč, senioři na OSV 140 Kč.
* WALDOVY MATUŠKY. Koncert v Sokolovně v Malé Skále, začátek ve 20.00 hodin. Vstupné 120 Kč na místě, 100 v předprodeji na obecním úřadě.
 
Sobota 4. dubna
* BURZA SBĚRATELŮ. KC Střelnice, foyer – od 8.30 hodin.
* VELIKONOCE NA DLASKOVĚ STATKU. POZOR! Doprovodný program byl z důvodu nepřízně počasí zrušen, akce se bude konat jen v omezené míře.
* ŤULULUM. Premiéra komedie v podání Divadelního souboru Sokol Přepeře. Sokolovna Přepeře od 19.30 hodin.
 
Neděle 5. dubna
* TROCHU NETRADIČNÍ VELIKONOČNÍ BOHOSLUŽBU pořádá i letos Křesťanské společenství Turnov. Inspirativní promluva, sborový zpěv, vystoupení dětí. Přijďte si poslechnout radostnou zvěst Velikonoc o naději pro každého z nás! Možno spojit s výletem či procházkou – od 10.00 hodin, kostel sv. Jana Nepomuckého, Na Poušti nad Železným Brodem. Pán byl opravdu vzkříšen…! (Evangelium Lukáše 24,34.)
* HRAD VALDŠTEJN: AUDIENCE S VÉVODOU. POZOR! program by z důvodu nepřízně počasí omezen.

Servis dubnových akcí ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.