Turnovský zastupitel opustil klub ANO

3

Člen turnovského zastupitelstva Tomáš Tomsa opustil zastupitelský klub hnutí ANO 2011, za které kandidoval v komunálních volbách jako nezávislý. „V poslední době je těch kauz kolem pana Babiše víc než dost, od Čapího hnízda až po rozhodnutí slovenského Ústavního soudu ve věci spolupráce Andreje Babiše s StB. Je pro mě již nemožné si sám před sebou obhájit své další působení v ANO. Nechci s ním nadále spojovat své jméno,“ uvedl Tomsa.
V Turnově „vládne“ koalice Nezávislého bloku a Ano 2011, která disponuje nejtěsnější většinou 14 hlasů, nyní tedy jen 13 hlasy. Tomsa ale dle svých slov svým rozhodnutím nechce narušit její dobrou práci. Proto bude v rámci koalice pracovat do konce volebního období jako nezávislý zastupitel. O dalším fungování turnovské koalice se chtějí její zástupci dohodnout do konce týdne.

Sdílet

Autor článku

3 komentáře

  1. Pane inženýre, jsem rád, že jste také prokoukl pana Babiše. Za to Vám děkuji.

    Včera rezignoval druhý na kandidátce KDU-ČSL do Poslanecké sněmovny v Libereckém kraji, osmatřicetiletý manažer Kamil Jan Svoboda. Jako důvod uvedl přetrvávající ochotu strany spolupracovat ve vládě s hnutím ANO Andreje Babiše.

    Prosím spoluobčany Turnovska: NEVOLTE ANO !

    Miloš Rejmont, Turnov
    3.na kandidátce TOP 09 do PS

  2. Pozdě, ale přece! Díky Tomáši. A co ostatní zastupitelé za ANO, pořád věří, že šéf nespolupracoval s StB, že nepodváděl v dotacích např. pro Čapí hnízdo, že podniky skupiny Agrofert získal vždy poctivě?….nebo jim to nevadí? A nevadí jim ani to, že ve svém týmu (Agrofert+ANO) má bývalé důstojníky a agenty StB a bývalé špiony? Např.: http://forum24.cz/andrejovi-kluci-suman-predstavuje-babisova-kamarada-sirokeho-z-stb/

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.