PRÁZDNINY V MAŠKOVCE: PROGRAM NA KAŽDÝ DEN

0

Koupaliště v Maškově zahradě nabízí atraktivní prázdninový program pro celou rodinu každý den. Naše cíle? Stejné jako vloni: Vytvářet hezké vzpomínky, šířit radost a posilovat komunitního ducha našeho města.

Každé ráno od pondělí do pátku nabízíme ranní plavání od 7.00 do 9.00 hodin. To je ideální příležitost pro všechny, kdo chtějí začít svůj den aktivním způsobem, obklopeni klidnou ranní atmosférou.

Prvním vrcholem letního programu je Dětský den, který proběhne ve středu 5. července od 13.00 hodin, a pokud nám to počasí dovolí, bude následovat i večerní koupání. Všechny naše malé návštěvníky čekají nezapomenutelné zážitky a radost z pohybu.

Následovat bude Letní záchranářská show v sobotu 8. července. Tento den bude plný ukázek techniky a akcí se záchranáři z Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje. Je to vzrušující příležitost pro všechny, kteří mají zájem o práci záchranných složek, nebo by se chtěli dozvědět více o tom, jak se zachovat v nouzových situacích.

Naše návštěvníky v průběhu celého léta čekají různé další aktivity – od vodní show přes dětské workshopy u pódia, lekce jógy a jumpingu až po energetický aquaerobik a svůdnou zumbu. Chystáme i sportovní den s účastí špičkové české chodkyně a reprezentantky České republiky Elišky Martínkové.

Náš program je pružný a bude se vyvíjet v průběhu letní sezony. Další informace budeme postupně přidávat, aby návštěvníci měli vždy přehled o tom, co je čeká.

Doufáme, že naše nabídka vzbudí vaši zvědavost a inspiruje vás k tomu, abyste se stali součástí naší letní dobrodružné cesty.

Tomáš Kunst
http://maskova-zahrada.cz/venkovni-koupaliste/

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.