Stavební úpravy v turnovských základních školách

0

V ZŠ ve Skálově ulici probíhala o prázdninách výměna dřevěných špaletových oken průběžně od minulého roku. Celkový náklad je 7 milionů korun. „V loňském roce vyměnila firma okna v rekonstruovaných sociálkách a celém přízemí, což stálo 2,1 milionu. Letos došlo na okna ve třetím nadzemním podlaží,“ popsal Ladislav Osička z odboru správy majetku MěÚ Turnov. Jak doplnil, od začátku roku šlo asi o 30 oken, s výměnou posledních dvanácti se počítá ještě na podzim. Rekonstrukci prováděla firma SAVA, spol. s r. o. ze Semil. V této škole byly vyměněny také plynové kotle v nákladu 1,5 milionu korun.
Výměna oken probíhala také v ZŠ v Žižkově ulici. Zde došlo k výměně oken ve třech horních podlažích za 2,8 milionu korun. Výměna oken na celé škole čítá 4,8 milionu korun. Stavební práce probíhaly pod taktovkou firmy OKAY Plast s. r. o. ze Sobotky. Ve dvou třídách ZŠ Žižkova byly také vyměněny povrchy PVC podlah.
Další drobné úpravy proběhly v MŠ v ulici J. Palacha – výměna osvětlení ve dvou třídách a hernách. V MŠ a ZŠ Sluníčko u nádraží byly vyměněny rozvody teplé a studené vody v suterénu. (Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.