Směr rozvoje podpory sportu v Turnově a Memorandum Sokola Turnov a TJ Turnov

0

Rada města na své schůzi ve středu 15. července schválila navrženou metodiku a postup aktualizace koncepce rozvoje sportu ve městě a uložila místostarostce Janě Svobodové zajistit schválené projednávání dle harmonogramu.
Rada vzala na vědomí předloženou prosbu o zabezpečení nápravy – příspěvek sportovním subjektům v roce 2020 od TJ Sokol Turnov, a uložila místostarostce Janě Svobodové projednat podněty ve Výboru pro sport. Rada dále konstatovala, že dotace pro sport je pro rok 2020 již vyčerpána.
Radní také vzali na vědomí předložené „Memorandum výborů Sokola Turnov a TJ Turnov k situaci v řízení sportu v našem městě“ (ZDE) a uložili místostarostce Janě Svobodové zahájit koncepční jednání s oběma tělovýchovnými jednotami ohledně klíčových sportovišť ve městě a jejich budoucího provozování. Dále rada konstatovala, že ve schváleném postupu projednávání koncepce sportu je zařazen jak výbor pro sport, tak sportovní komise, proto současný stav nebude měnit. Radní dále jmenovali odpovědným členem vedení města za oblast sportu místostarostku Janu Svobodovu.
(Zdroj: Záznam jednání RM)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.