Silvestrovský běh a ohňostroj

0

Tradiční poslední akce „starého“ roku a první akce roku nového v Turnově. Zatímco novoroční ohňostroj proběhne nakonec bez kulturního programu, silvestrovský běh se koná beze změn.

SILVESTROVSKÝ BĚH MAŠKOVOU ZAHRADOU V TURNOVĚ 2021
Všichni sportovci jsou 31. prosince od 13.00 hodin srdečně zváni na poslední proběhnutí v tomto roce. Zúčastnit se mohou doslova všichni, neboť kategorie zahrnují předškoláky i veterány. Začátek je ve 13.00 hodin, hlavní závod na 4.500 metrů (sedm okruhů) startuje ve 13.45 hodin.
Silvestrovský běh v Turnově má dlouholetou tradici, letos se uskuteční již 47. ročník! Závod založil v roce 1974 František Matějec pod hlavičkou tehdejší TJ Lokomotivy Turnov. Původně se akce konala v sídlišti u nádraží, kde proběhlo 42. ročníků. Poprvé se v areálu Maškovy zahrady závod uskutečnil 31. prosince 2016.

NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ 2022 BUDE BEZ DOPROVODNÉHO PROGRAMU
Město Turnov a Zdeněk Pohl – Ohňostroje srdečně zvou na novoroční ohňostroj, který zahájí oslavy 750 let Turnova. S ohledem na trvající vládní opatření v rámci epidemické situace se ale neuskuteční kulturní program. Začátek ohňostroje v 17.00 hodin, na místě nebude ani stánkový prodej. S respektem k trvajícím vládním omezením o shromažďování osob radnice občany vyzývá, aby ke sledování ohňostroje využili i jiných vhodných míst, odkud mohou ohňostroj vidět.

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.