Silvestrovská noc

0

Aktualizace
Podle velitele turnovské městské policie o letošní silvestrovské noci nebyl na území města zaznamenán žádný větší incident, strážníci jen tu a tam monitorovali skupinky slavících občanů. Několik desítek lidí se sešlo o půlnoci na náměstí, ale i tam vstup do nového roku proběhl relativně v klidu. „Za zaznamenání stojí, kolik letos obyvatelé města investovali do zábavní pyrotechniky, protože ohňostroje malé i větší se objevovaly již zvečera a po půlnoci jejich množství konkurovalo novoročnímu ohňostroji,“ uvedl v mírné nadsázce Trucka.
Hasiči na území Libereckého kraje podle mluvčí Pavlíny Bílkové zasahovali do silvestrovské půlnoci u 13 událostí, z toho u pěti požárů, jedné dopravní nehody, čtyř technických pomocí, jednoho úniku ropných látek, dvakrát šlo o planý poplach. Během prvních hodin Nového roku zasahovali hasiči do 8. hodiny ranní celkem sedmkrát. V Rynolticích hořel karavan, v Poniklé bylo auto na střeše, v Jablonci, Liberci a jinde hořely kontejnery, v Raspenavě zahradní chata a samoobsluha.

Aktualizace:
Policie České republiky hlásí o silvestrovské noci jen drobné události, které se obešly bez zranění osob. Podle velitele turnovského obvodního oddělení Milana Drahoňovského byla zaznamenána jedna dlažební kostka, která skončila v čelním skle auta zaparkovaného v ulici Na Sboře. Jeden opilec zabloudil a ustlal si ve sklepě rodinného domu v Mašově u cizích lidí – zbytek novoroční noci pak dospal v policejní cele. V ostatních případech se jednalo jen o drobné incidenty…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.