Rodinný den v Ontexu

0

V sobotu 20. května uspořádali v turnovském Ontexu na Vesecku Rodinný den. Akce byla určena pro zaměstnance a rodinné příslušníky. Těch nakonec přišlo na šestnáct stovek, což pořadatele velmi příjemně překvapilo.

Pro rodiny s dětmi byly připraveny různé atrakce typu: dětské kolotoče, skákací hrady, dětský vláček, virtuální realita, pěna pro děti, bubliny, robot, sportovní stanoviště od Decathlonu, malování na obličej, airbrush, fotokoutek, ukázka práce hasičů a další. Návštěvníci mohli také nahlédnout do výrobních prostor, rodiče tak mohli ukázat svým dětem, v jakém prostředí pracují.
K dispozici bylo i bohaté občerstvení od KNL catering, zmrzlina z turnovského Togelata, káva od Dallmayr a pivo z Pivovaru Rohozec.

ONTEX CZ, závod Turnov
Jedná se o jednoho z nejdůležitějších výrobců jednorázových dětských plen, dámské hygieny a také jednorázových plen pro dospělé. Turnovský závod se řadí mezi ty nejvýznamnější nejen v rámci divize, ale i celé skupiny Ontex. Výrobních závodů má Ontex na celém světě 17, zastoupeny jsou všechny kontinenty. Sídlo firmy je v Belgii.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.