Rekonstrukce Markovy ulice se protáhne

1

Původně měla být rekonstrukce Markovy ulice ukončena posledního července. Jak uvedl starosta města Tomáš Hocke, bohužel se z objektivních důvodů protáhne a potrvá zhruba do poloviny srpna, kdy by měla být alespoň zprovozněna pro vozidla. Chodníky budou dokončovány průběžně. Navíc má dojít ještě ke stavebním úpravám v dolní části ulice A. Dvořáka naproti Střelnici a hrozí, že na několik dnů bude muset být uzavřena pro dopravu i tato ulice.

Celkové náklady na rekonstrukci Markovy ulice, která je důležitou součástí dopravního systému města, a jedinou alternativou k Hluboké ulici, jsou 14,5 mil. Kč bez DPH. Investorem je VHS Turnov.

Sdílet

Autor článku

1 komentář

  1. Do toho nám tu začnou záplatovat hlavní tah naši drazí silničáři (jako by to nešlo dělat mimo dopravní špičku) a můžeme se s veškerou dopravou jít klouzat. Minulý čtvrtek dopoledne toho byl zářným příkladem.
    Doprčic jak je tohle možný? To nejde domluvit tak aby jediný tah městem, když už to museli dělat, byl zachován průjezdný v maximální míře? To nešlo aby to udělali ve večerních nebo nočních hodinách, kdy je po městě minimální provoz? Jak je možný, že v okolních zemích to jde a tady ne???? Neříkám, že to není potřeba, ale nešlo to naplánovat jindy, až bude hotová Markovka? Nebo Mimo dopravní špičky? Už teď je to ve městě na šnekojízdu při které si o ekologii můžete nechat zdát a každý si nemůže na cestu vzít kolo nebo jít ráno do práce pěšky. Hold mnoho z nás dělá mimo město. Na nákupy taky jedem autem, protože se nikomu nechce tahat s velkými nákupy přes celý město, když hold máme nákupní zónu centralizovanou více méně do jednoho bodu. Víc nemám co dodat… když se chce jde vše… když ne… vypadá to jako současný Turnov. Prostě oni si zvyknou a nějak to přežijou, že???

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.