Ranní mráz má na svědomí první dopravní nehody

0
K osmi dopravním nehodám byli ve čtvrtek 15. listopadu během dopoledne voláni profesionální hasiči v Libereckém kraji. Šest nehod jim bylo ohlášeno přímo z Liberecka, jedna pak ze Semilska a jedna z Jablonecka. U první z nehod zasahovali hasiči před sedmou hodinou ranní v Plavech, kde došlo na silnici I/10 ke střetu osobního auta a kamionu. Událost se obešla bez zranění stejně tak jako většina dnešních nehod.
Semilští profesionálové se dnes při vyprošťování vozu opět neobešli bez svého jeřábu. Tentokrát ho povolali k vytažení vozu Fiat Punto, který skončil na střeše na silnici II/284 v části obce Stružinec.
V Liberci pak hasiči zasahovali v ulici Lukášovské, kde zasypávali uniklé provozní náplně po nehodě, dále pak v ulici Tanvaldské. Bez zranění se obešel i náraz osobního vozu škoda Felicia do stromu na silnici mezi Frýdlantem a Novým Městem pod Smrkem.
Společně s jednotkou hasičů ze Středočeského kraje zasahovali turnovští profesionálové u nehody na R 10 v Březině, kde na silně namrzlém mostě havarovala tři auta. Navíc do vozu policistů vyšetřujících nehodu narazila další dodávka. Zhruba na hodinu byla rychlostní komunikace z Turnova na Prahu uzavřena a doprava odkloněna.
(
Zdroj: TZ HZS LK)
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.