Pumptrack v Turnově chce být větší – finančně přispět můžete i vy!

0

Město Turnov zřídilo pro vítěze letošního participativního rozpočtu „Tvoříme Turnov“ transparentní účet, kam bude připsána částka 250 tisíc korun z rozpočtu města. Když už se ale něco takového v Turnově má postavit, pojďme to udělat ve velkém stylu! Autoři návrhu Marek Slavík a Daniel Liška žádají všechny nadšence, bikery a příznivce sportu o finanční podporu.
Záměrem veřejné sbírky je vybudování většího okruhu pumptrackového hřiště v Turnově. Celková investice se pohybuje kolem 1,2 milionu korun.
„Chceme oslovit místní firmy a podnikatele, aby nám finančně pomohli vybudovat velký okruh, který bude mít 160 metrů. Pumptracku v Turnově vyjádřily podporu známé osobnosti jako například reprezentační trenér snowboardcrossového týmu Marek Jelínek, což je trenér Evy Samkové – olympijské medailistky. Zároveň spolupracujeme také s projektem WeLoveCycling od Škoda Auto,“ říká Marek Slavík.
Jak dodává, každá koruna se počítá a i drobný příspěvek od spoluobčanů Turnova a okolí pomůže. Každý, kdo přispěje nad 200 Kč si bude moci vyzvednout malý dárek s logem Pumpuj v Turnově. Dárce si jej může vyzvednout v pokladně finančního odboru MěÚ v ulici Antonína Dvořáka 335, a to v úředních hodinách u paní Salačové nebo paní Hozdecké.
„Kdyby každý poslal částku třeba 200 korun, pohybujeme se přibližně okolo čtyř tisíc zapojených lidí, a to věřím, že se nám povede,“ říká spoluautor návrhu Daniel Liška.
Peníze bude možné zasílat od 19. září na transparentní účet č. 120037-1263075359/0800, vedený u České spořitelny, a to až do 31. prosince. Při zaslání platby na účet prosíme uvádějte své jméno a příjmení, kterým budete prokazovat svoji totožnost při vyzvedávání dárku.
Vše okolo pumptracku i aktuálně vybranou částku sledujte na www.pumpujvturnove.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.