První část veřejné sbírky „Pozvedněte slabé!“ v Turnově vynesla přes 4 tisíce korun!

0

Ve středu 29. května proběhla v ulicích města Turnov první část veřejné sbírky „Pozvedněte slabé!“, jejímž pořadatelem je Nadace EURONISA. Do sbírky se zapojila Střední zdravotnická škola. Studentům se podařilo vybrat částku přes 4 tisíce korun.
Ve čtvrtek 20. června vyrazí do ulic Turnova studenti Gymnázia Turnov. Také budou prodávat přívěsky se žetonem do nákupních košíků za 30 Kč. Peníze, které vyberou, opět půjdou Centru pro rodinu NÁRUČ, konkrétně na opravu dětského hřiště.
Přispět lze také buď přímo na číslo účtu vedeného zdarma u UniCredit Bank v Liberci. Číslo účtu je 705 705 705/2700. Další možností je zaslání dárcovské SMS ve tvaru: DMS EURONISA 30 (ekvivalent je místo 30 napsat 60 nebo 90) na číslo 87777. Novinkou je možnost zaslání dárcovské SMS v podobě trvalého příkazu a to ve formátu: DMS TRV EURONISA 30 (60 či 90).
Sbírka se letos uskuteční v Liberci, Jablonci n. N., České Lípě, Novém Boru, Tanvaldu, Frýdlantu, Turnově, Semilech, Hrádku n. N., Varnsdorfu a Rumburku. Kromě letní části bude také zimní část a po sečtení obou se peníze slavnostně předají na jaře příštího roku v Liberci za účasti představitelů Libereckého kraje.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.