Projekt americké televize představuje hrady a zámky Libereckého kraje

0

Pořad o Libereckém kraji představuje nejnovější přírůstek do série programů americké televizní stanice Czech-American TV. Epizoda se zaměřuje se na hrady, zámky a další zajímavé destinace v tomto regionu. S Libereckým krajem spolupracuje tato televize již deset let.
„V našich pořadech mohou diváci vidět mnoho krásných památek, tajuplných hradů, zámků, unikátní přírodu a další zajímavá místa. A také světoznámou tradici výroby skla a skleněných výrobků v oblasti Křišťálového údolí,“ uvedl John Honner, ředitel televize a americký producent českého původu.
Czech-American TV je americká nekomerční televizní společnost, která nedávno oslavila dvacáté první výročí od svého založení. Důležitou základnu pro fungování této organizace tvoří profesionálové společně se studenty z mnoha českých a amerických středních škol a univerzit. Jejich výstupy propagují Českou republiku jako zajímavou turistickou destinaci. Navíc ukazují bohatství její kultury a historie. Všechny vysílané pořady a její webové stránky jsou pouze v angličtině.
Streamované programy na webu televize jsou od roku 2003 tak unikátní a jedinečné, že si brzy našly desítky tisíc diváků nejen v USA, ale dokonce i po celém světě. V dnešní době televize vysílá pro více než šest milionů domácností na několika amerických kabelových televizích.
Pořad je k vidění na webových stránkách Czech-American TV v sekci Broadcast. Záznam aktuálního vysílání o Libereckém kraji lze sledovat dalších šest měsíců a nechybí zde ani archiv odvysílaných televizních pořadů a informace o dalších projektech.
(Zdroj: TZ LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.