Pozvánky prodlouženého víkendu

0

Od pátku 28. do neděle 30. září probíhá v Rovensku pod Troskami tradiční SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ, na hradě Rotštejně DNY SVATÉHO VÁCLAVA. V pátek 28. září proběhne na hradě Valdštejně od 19.00 hodin poslední letošní NOČNÍ PROHLÍDKA.
V sobotu 29. září máte opět na hradě Valdštejně mimořádnou příležitost vidět a slyšet uníkátní zvonkohru Holanďana Boudewijna Zwarta. Nevšední zážitek také nabízí sobotní DEN PLNÝ ZÁBAVY S JIŘÍM KRYTINÁŘEM a jeho kočovnou Divadelní společností. Program začíná v turnovském městském divadle 10.00 hodin, vstup ZDARMA. Divadelní představení se koná za finanční podpory Strany pro otevřenou společnost. Nabídka soboty 29. září vrcholí ROCKOVOU NOCÍ. Začíná ve 20.30 hodin v Sokolovně v Přepeřích. Vystoupí kapely: DEBIL HEADS, DYMYTRY, OVČIE KIAHNE a DEATH WARD. Kulturní servis podrobně ZDE.
Ze sportovních pozvánek je zde páteční 3. kolo I. ligy mužů v judo, v sobotu 29. září se hraje v hale TJ volejbal, jde o premiérové zápasy II. ligy na domácí půdě!, přijďte fandit od 10.00 a od 14.00 hodin. Hraje se také fotbal, v neděli divize… Sportovní servis podrobně ZDE.

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.