Pozvánky prodlouženého víkendu

0

Od pátku 28. do neděle 30. září probíhá v Rovensku pod Troskami tradiční SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ, na hradě Rotštejně DNY SVATÉHO VÁCLAVA. V pátek 28. září proběhne na hradě Valdštejně od 19.00 hodin poslední letošní NOČNÍ PROHLÍDKA.
V sobotu 29. září máte opět na hradě Valdštejně mimořádnou příležitost vidět a slyšet uníkátní zvonkohru Holanďana Boudewijna Zwarta. Nevšední zážitek také nabízí sobotní DEN PLNÝ ZÁBAVY S JIŘÍM KRYTINÁŘEM a jeho kočovnou Divadelní společností. Program začíná v turnovském městském divadle 10.00 hodin, vstup ZDARMA. Divadelní představení se koná za finanční podpory Strany pro otevřenou společnost. Nabídka soboty 29. září vrcholí ROCKOVOU NOCÍ. Začíná ve 20.30 hodin v Sokolovně v Přepeřích. Vystoupí kapely: DEBIL HEADS, DYMYTRY, OVČIE KIAHNE a DEATH WARD. Kulturní servis podrobně ZDE.
Ze sportovních pozvánek je zde páteční 3. kolo I. ligy mužů v judo, v sobotu 29. září se hraje v hale TJ volejbal, jde o premiérové zápasy II. ligy na domácí půdě!, přijďte fandit od 10.00 a od 14.00 hodin. Hraje se také fotbal, v neděli divize… Sportovní servis podrobně ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.