Podpořte turnovské infocentrum

0

Anketa „Informační centrum roku“, jejímž vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR a provozovatelem Vydavatelství KAM po Česku vstoupila do závěrečné fáze. Hlasování bude ukončeno 31. srpna 2017. Průběžné výsledky i nadále potvrzují zájem veřejnosti.
Podmínka ankety – hlasovat z jedné IP adresy s možností dát hlas maximálně jednomu TIC v jednom ze čtrnácti krajů ČR, přinesla očekávaný efekt. Zcela jasně se prokázalo, do jaké míry je to či ono TIC schopno účinně komunikovat s veřejností prostřednictvím sociálních sítí, městských zpravodajů a v neposlední řadě osobně s návštěvníky.
V dosavadním průběhu navštívilo stránku ankety úctyhodných 20 107 zájemců a 422 certifikovaným turistickým informačním centrům bylo přiděleno celkem 13 153 hlasů. Nejvíce v kraji Královéhradeckém a nejméně v rámci Hlavního města Praha. Na průběžných prvních místech v absolutní kategorii se střídají RTIC Turnov, IC Domu kultury Ostrov, RTIC Kostelec nad Orlicí a TIC Třeboň.
Stačí jen dvakrát kliknout na odkazu: www.kampocesku.cz/informacni-centrum/130/regionalni-turisticke-informacni-centrum-turnov nebo www.tinyurl.com/infotur
Děkujeme za vaši podporu!
Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.