Nové letáky globálního Geoparku UNESCO Český ráj

0

Geopark Český ráj, o. p. s., vydává v rámci Evropského týdne geoparků nové letáky formátu A3 s mapou nově rozšířeného Globálního geoparku UNESCO Český ráj s vyznačenými významnými geologickými lokalitami, skalními městy, přírodními atraktivitami, naučnými stezkami, hrady, zámky, hradními zříceninami, rozhlednami a vyhlídkovými věžemi, muzei s geovědní tematikou a návštěvnickými a informačními centry.

Letáky budou zdarma k dispozici v informačních centrech na území Geoparku UNESCO Český ráj, v kanceláři Geoparku Český ráj (Markova 311, Turnov) a ke stažení na: http://www.geoparkceskyraj.cz/cs/geopark/ke-stazeni.html.
Letáky jsou ve čtyřjazyčné jazykové mutaci: češtině, němčině, angličtině a polštině.

Globální geopark UNESCO Český ráj je území o rozloze 833 km² s výjimečnou koncentrací geologických, mineralogických a paleontologických fenoménů a podává představu o vývoji Země.
Pro mimořádně cenné geologické a další přírodní, historické a kulturní hodnoty byl Geopark Český ráj v roce 2015 zařazen jako jediný v České republice do sítě Globálních geoparků UNESCO.
Blanka Nedvědická, ředitelka, Geopark Český ráj

Leták byl finančně podpořen z česko-saského projektu Spolupráce a propagace geoparků UNESCO v Euroregionu Nisa, reg. č. ERN-0768-CZ-14.11.2018.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.