Nová parkovací karta pro obyvatele Turnova

0

Od 1. ledna došlo k dílčím změnám ve zpoplatněném parkování v Turnově. V prodeji je tzv. rezidentní karta, kterou mohou obyvatelé města využít na většině parkovacích míst.
Nově lze zakoupit tzv. rezidentní kartu, která opravňuje držitele využít parkování na vybraných městských parkovištích zpoplatněných formou parkovacího automatu. Cena karty je 3.000 Kč a může ji pořídit obyvatel Turnova nebo majitel zdejší nemovitosti, živnostník, případně firma, která má na území města sídlo. Kartu lze využít na všech parkovištích zpoplatněných formou parkovacího automatu kromě náměstí Českého ráje a Trávnic.
Karta není vydávána na konkrétní jméno osoby. Při zakoupení karty můžete uvést až tři SPZ, kartu pak při zaparkování umístíte viditelně za okno vašeho vozu. SPZ na vašem autě se musí shodovat s jedním z uvedených čísel. Doba parkování není omezena.
Majitelé vozů s výhradně elektrickým nebo vodíkovým pohonem jsou od poplatku za vydání karty osvobozeni. Karta jim bude vydána zdarma. Zvýhodnění neplatí pro hybridní vozy.
Karty vydává dopravní odbor MěÚ v Nové radnici, Skálova 466.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.