Nelegální akce s produkcí technohudby u Jenišovic

0

Kolem půl jedné hodiny v sobotu 6. dubna ráno přijal operační důstojník na linku 158 na základě stížností občanů oznámení o hlasité hudbě v lesním porostu u obce Jenišovice, kde se má nacházet několik vozidel a osob. Na místo okamžitě vyslal policejní hlídky, aby celou událost prověřily. Policisté z obvodního oddělení Turnov a další hlídky z Jablonce provedli prověrku mezi obcemi Paceřice a Ohrazenice a v lesním prostoru poblíž pily u Jenišovic zjistili nepovolenou a neohlášenou akci s produkcí technohudby.
Po příjezdu hlídek na místo se v lesním prostoru nacházely asi tři desítky osob, více jak desítka vozidel a asi tři sound systémy, ze kterých vycházela techno hudba.
Policisté vyzvali účastníky, aby akci ukončili, neboť probíhala bez povolení majitele pozemku. Majitelem pozemku je státní podnik Lesy ČR, Lesní správa Ještěd. Jeho zástupci nám sdělili, že s konáním akce nedali souhlas.
Technaři výzvu policistů uposlechli a svého jednání zanechali. Někteří opustili místo ještě v noční době, mnozí s ohledem na to, že byli pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek, museli vyčkat, až budou schopni usednout za volant. Na místo dorazila i jablonecká hlídka policistů z krajské pořádkové jednotky, kteří společně s dalšími hlídkami po celou dobu monitorovali situaci na místě.
(Zdroj: TZ PČR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.