Na městském úřadu můžete platit kartou

0

Městský úřad Turnov zavedl ve svých budovách další možnou formu úhrady. Obyvatelé České republiky dávají stále častěji přednost platbě kartou před hotovostí. Na základě podnětů od obyvatel přistoupilo město k anketnímu šetření pro zjištění zájmu o tento druh platby. Na webových stránkách města probíhalo od března 2017 hlasování, jehož výsledky ukázaly, že 74 % respondentů preferuje tuto bezhotovostní formu úhrady.
Platební terminály byly pořízeny od společnosti ČSOB, u které má město Turnov vedený svůj bankovní účet. Činnost devíti platebních terminálů prošla dvouměsíčním zkušebním provozem, během kterého se dořešily poslední technické detaily. Od prosince 2017 je možné ve všech budovách MěÚ využít úhrady platební kartou.
V současné době je možné platit všechny správní poplatky, mezi kterými jsou například poplatky za uskutečnění svatebního obřadu, poplatky související s vydáváním dokladů, správní poplatky na odboru dopravy či na obecním živnostenském úřadě. Kromě poplatků je možné využít platby kartou na úhradu pokut, nákladů řízení nebo běžných místních poplatků, mezi kterými jsou poplatky za zábor prostranství, ze psů či za svoz komunálního odpadu.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.