FESTIVAL NA JIZEŘE 2017 LÁKÁ NA VELKOLEPÝ PROGRAM

0

V blízkosti řeky Jizery to v létě bude žít. Řeč není o vodáckých slavnostech, ale o úspěšném Festivalu na Jizeře, na kterém budete mít opět možnost vidět i slyšet legendy českého showbyznysu Hanu Zagorovou či Simonu Stašovou a Petra Nárožného. Přijďte se pobavit do turnovského letního kina i vy.

Festival odstartuje divadelní hra POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ. Hlavní mužskou roli ztvárnil Petr Nárožný a v trojroli se představí skvělá Simona Stašová, a to už v neděli 4. června v 19.30 hodin. Komedie plná milostného dobrodružství a nevěry vás pobaví, ale zároveň donutí přemýšlet nad touto problematikou.

Nejočekávanější nikdy nehasnoucí hvězdu HANU ZAGOROVOU můžete slyšet v pátek 23. června od 19.30 hodin. Vystoupí spolu s Petrem Rezkem a kapelou Boom!Band a zazpívá songy, při nichž si zavzpomínáte na své mládí. Těšit se můžete na hity jako Ta pusa je tvá nebo Duhová víla.

Krev v žilách vám rozproudí členové hudební skupiny DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND a to ve čtvrtek 27. července v 19.30 hodin. Kapela, která má ve svém repertoáru převážně legendární country písně Ivana Mládka, zvedne ze židle každého.

Poslední vystoupení letošního ročníku na vás čeká ve středu 23. srpna od 19.30 hodin, kdy vás pobaví tragikomedie s názvem VŠE O MUŽÍCH, kde vystoupí známí herci Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný. S touto trojicí každý divák pronikne do koutů mužské duše, dokonce i ženská část osazenstva.

Program festivalu:
* 4. 6. Poslední ze žhavých milenců (P. Nárožný, S. Stašová)
* 23. 6. Hana Zagorová, Petr Rezek a Boom!Band
* 27. 7. Děda Mládek Illegal Band
* 23. 8. Vše o mužích (M. Kramár, F. Blažek, M. Slaný)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.