Jarní úspěchy na Žižkovce

0

* V pondělí 13. března proběhlo v Liberci krajské kolo olympiády v ruském jazyce. V kategorii základních škol a víceletých gymnázií, kde soupeři byli výhradně žáci 9. tříd ZŠ a víceletých gymnázií, si naše žákyně 8. ročníku vedly velmi dobře. Elis Hobelantová se umístila na krásném 2. místě, Amálie Šonská obsadila 6. místo a Ester Slavíková skončila na 7. místě (viz snímek).
* Ve středu 5. dubna se v hale TJ Turnov konalo okrskové kolo ve vybíjené. Žižkovku reprezentovala družstva mladších chlapců a dívek. Oba týmy ve svých kategoriích zvítězily a zajistily si tímto postup do okresního kola.
* Ve čtvrtek 13. dubna jsme se zúčastnili pěvecké soutěže Turnovský kos. Tereza Erbanová z 1. B se umístila na krásném 3. místě.
* Již dlouholetou tradici má na Žižkovce recitace. I letos se našim žákům v okresním kole zadařilo a tři z nich postupují do krajského kola. Náš okres budou v Liberci reprezentovat Antonie Fojtíková a Anna Drahoňovská ze III. A a Jan Drahoňovský ze IV. C.
Všem moc gratulujeme k těmto úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Pavlína Horníková, ZŠ Žižkova, Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.