Hasiči v Turnově

0

Aktivní zásahy při mimořádných událostech a zároveň 32 akcí pro děti i dospělé mají na kontě turnovští hasiči. Za jejich aktivitu jim patří velké poděkování. Jak vypadá shrnutí činnosti dobrovolných hasičů na území města Turnova za rok 2023?
V Turnově kromě profesionální jednotky HZS a Sboru hasičů města Turnov působí šest dobrovolných sborů: SDH Mašov, SDH Pelešany, SDH Kadeřavec, SDH Turnov, SDH Daliměřice a SDH Bukovina. SDH Daliměřice v roce 2023 oslavil už 130. výročí svého založení a v Pelešanech si připomněli 120 let!
O tom, že jsou roky působení dobrovolných hasičů ve městě velmi nabité, svědčí i činnost v uplynulém roce. Proběhla okrsková soutěž, v Pelešanech Senior Cup (Pelešany mají seniorské družstvo, které reprezentuje i mimo Turnov), v Daliměřicích se pro změnu chystá Junior Cup pro nejmladší hasiče. Na území města hasiči uspořádali 32 akcí a dokládají tak, jak velkými přispěvateli komunitního života jsou.
Výčet činnosti dobrovolných hasičů by určitě mohl být obsáhlejší, pokud bychom přidali jejich aktivní zásahy při mimořádných událostech. Jejich práce si v každém případě zaslouží ocenění.
(Zdroj: TZ města Turnova)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.