Fučíkovou ulicí až do poloviny listopadu neprojedete!

0

Úplná uzavírka Fučíkovy ulice se týká úseku od křižovatky s Vrchlického ulicí po křižovatku s Průmyslovou ulicí, tedy místa, kde probíhá výstavba sjezdu a nájezdu na silnici I/10 (viz aktuální snímek).

Uzavírka začne v pondělí 18. září s předpokládaným termínem ukončení do 13. listopadu 2023. Objízdná trasa je vedena Nádražní ulicí a po místních komunikacích v Turnově a Ohrazenicích. Pro místní obyvatele bude vjezd do uzavřeného úseku průběžně zajištěn dle aktuálních možností, průchod pro pěší do Ohrazenic bude zachován.

Celková uzavírka komunikace se dotkne také spojů MHD. Autobusy na linkách 302, 310, 311, 322, 340, 350, 370, 530, 550 budou jezdit podle výlukových jízdních řádů. KORID LK upozorňuje, že linkami MHD Turnov nebudou obsluhovány zastávky Turnov II, Fučíkova a Turnov, odb. Přepeře.
Celková uzavírka ve Fučíkově ulici je prováděna v souvislosti s výstavbou jižní větve mimoúrovňové křižovatky se silnicí I/10. Během uzavírky dojde rovněž k výstavbě zvýšených ploch v místě křižovatek s ulicemi Máchovou a Vrchlického, zároveň budou zřízeny nové optické zpomalovací prvky na vjezdech do obytné zóny v podobě vydlážděných příčných pruhů. Ty se objeví v ulicích Čechově, Nerudově, 1. máje a Fučíkově u křižovatky s Nádražní ulicí.
(Zdroj: TZ města Turnova)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.