Fotbal: Z Přepeř odešel do ligy další hráč

0

Fotbalový život přináší různé příběhy, ať už jde o nejlepšího střelce české repre populárního Jana „Dino“ Kollera ze Smetanovy Lhoty (viz coby Sparťan na fotografii ve vzdušném souboji s prezidentem FK Přepeře Michalem Kupkou) či v současnosti např. o slávistu Tomáše Součka z Havlíčkova Brodu, jenž teď spolu se spoluhráčem Josefem Coufalem válí v nejlepší lize na světě za anglický West Ham United FC.
Jako v případě nejvyššího profesionálního fotbalisty Jana Kollera, filmové story může jednou napsat kdokoliv z fotbalového „pralesa“. Pokud to samozřejmě vezme za správný konec. Dalším adeptem na nehynoucí slávu je teď sešívaný Senegalec Abdallah Dipo Sima z Táborska. Po pár zápasech v dresu mistra útočí na ligový střelecký primát a prosadil se i v mezinárodních zápase Slavie. Do zahraničí však odcházejí také brankáři s českou školou. Ze Slovácka do portugalské Vitórie Guimaraes odešel i talentovaný gólman Matouš Trmal (22), který ve své premiéře ohromil vychytanou nulou.
Jak už jsme informovali, vloni si to z třetiligových Přepeř namířil do české I. ligy Jan Díl, bohužel záchranářské práce Příbrami vedené Pavlem Horváthem se odehrávají zatím bez jeho účasti!? Vzhledem k početnému zastoupení cizinců se však zatraktivňuje také dvanáctičlenná slovenská I. Fortuna liga. V závěru zimního přestupového období přišel sedmý celek tabulky ŠKF Sereď posílit také chorvatský záložník Mario Kvesič (19), který se na naše poměry aklimatizoval v kádru nováčka ČFL FK Přepeře, kde odvedl kus poctivé práce.
Jak si asi povede další hráč, který se z Přepeř vydal do velkého fotbalu? To se dozvíme v půlce roku, kdy mu končí toto zahraniční hostování.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.