Fotbal v Turnově jde do nového roku s novým předsedou

0

V pátek 18. prosince proběhla na Městském fotbalovém stadionu členská valná hromada FK Turnov, jejímž hlavním bodem byla volba předsedy klubu. Za Jaroslava Knížka, který zhruba před rokem odstoupil ze zdravotních důvodů, byl zvolen Jiří Šteffan, jenž je s fotbalem na Turnovsku už dlouhá léta neodmyslitelně spojen.
Knížek stál v čele turnovské kopané bezmála dvě desítky let a měl velký podíl na uskutečnění snu mnoha fotbalových generací, a to výstavbu hřiště s umělým povrchem za železniční tratí, které dalo fungování klubu spoustu dalších možností. „Z mé nové pozice nejprve děkuji především Petrům Havlovi a Koubusovi, a také Michalu Mrkáčkovi za jejich práci, odvedenou při organizaci činnosti všech družstev našeho oddílu v této nelehké době. Poděkování si samozřejmě zaslouží také trenéři mládeže a speciální dík patří našemu A-týmu, který vede nejvyšší krajskou soutěž, a to ať už jde o samotné hráče či celý jeho realizační tým v čele s trenérem Emilem Šafářem,“ uvedl krátce Jiří Šteffan, nově zvolený prezident FKT.

Podle jeho dalších slov se v návaznosti na lednový rozjezd činnosti a další strategii vývoje klubu právě tvoří nové stanovy, které by měly být schváleny další valnou hromadou, naplánovanou na první čtvrtletí roku 2021.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.