MALOSKALSKÝ JARMARK SLAVÍ 5 LET!

0

Maloskalský jarmark se letos uskuteční už popáté! Akce se koná v sobotu 6. září v Kempu Ostrov tradičně od 10.00 hodin. Na co se můžete těšit? V prvé řadě samozřejmě na pestrý výběr prodejců z řad řemeslníků, pěstitelů a umělců. Pro ty, kteří si oblíbili tematické přednášky, bude jistě lákavé zvětšení prostoru pro poslech zajímavých hostů – v posledních letech byla kapacita přednáškového stanu překonána. Kromě MUDr. Cimického přednesou své téma také Rádží J. Poláček, který zájemce seznámí s pojmem „germánská nová medicína“ (GNM). Budete si moci také pohovořit se skutečnou novodobou vědmou, lektorkou a především léčitelkou Zdenkou Štroblovou, přednáška bude na téma „Vznešenost ženy v dnešní době“.

Nová bude letos také hudba, zahraje oblíbená místní kapela Sousedi. Těšit se můžeme také nově na dětskou tombolu plnou zajímavých cen, připraveno je originální vystoupení kejklíře Vojty Vrtka, divadýlko, zdravé mlsání a všemožné zábavy a soutěže.
Místní i přespolní se mohou zapojit do pečení domácích koláčů a představit svoji letošní marmeládu, protože se opět uskuteční soutěž „Maloskalská marmeláda 2014“. Soutěže o ceny se může zúčastnit každý, kdo pořadatelům marmeládu dodá v den jarmarku do 11.00 hodin.
Více na www.maskamaloskalsko.cz.

Za o. s. MA.SKA – Maloskalsko Ivana Vondra Skokanová
(redakčně kráceno)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.