Domácí hospic bilancuje první rok činnosti

0

Loňský rok pro nás byl prvním rokem, kdy jsme naplno začali poskytovat domácí hospicovou péči. Máme velkou radost, že díky štědrosti dárců, důvěře, podpoře i povzbuzení máme i na začátku nového roku spoustu dalšího elánu a chutě do práce. Při své službě vstupujeme do velmi křehkého, ale často i velmi krásného období lidského života. Do období, kdy se řeší opravdu důležité věci. Kdy se uzavírá jeden krásný a do poslední chvíle napínavý příběh. Děkujeme všem, kteří měli odvahu tuto část života sdílet s námi. Děkujeme všem, kteří se s láskou a odvahou starali o své blízké. Snad jsme jim mohli být v tomto nesmírně náročném období alespoň trochu oporou.
I když se celý loňský rok neobešel bez omezení, jsme vděčni, že jsme kromě péče o umírající a jejich rodiny, což je samozřejmě naší prioritou, mohli uspořádat i několik akcí. Ať už to byl jarní Běh pro hospic, pouť ke kapli Čtrnácti svatých pomocníků, Den zdraví v Lomnici nad Popelkou s následnou prodejní výstavou fotografií a další.
Co se týká personálního obsazení, tak se náš tým rozrostl o zdravotní sestry a věříme, že se nám brzy podaří dokončit registraci sociálních služeb a tým se rozšíří ještě o sociální pracovnici.
Všechny aktuální informace se snažíme vkládat na www.hospic-semily.cz v sekci aktuality. Na webových stránkách se můžete dozvědět další informace k naší činnosti.
Tým domácího hospice 14 pomocníků

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.