Dny otevřených dveří na špéře 28. a 29. května

0

Máme za sebou divné dva roky, kdy jsme se snažili i přes koronavirovou epidemii nějak zvládat maturity a s tím spojenou tvorbu maturitních prací. Opravdu jsme to dokázali – včetně stavebních úprav v budově školy. No a letos konečně máme po „normálních“ přijímacích zkouškách, probíhají „normální“ maturity, v rámci praktických maturitních zkoušek už máme hotová díla, která vznikla za „normálních“ podmínek. A opravdu se zadařilo.

Během posledního víkendu v květnu chceme už tradičně pozvat veřejnost na „Dny otevřených dveří na šperkárně“. Po návštěvě Staročeských trhů, kde se budeme také prezentovat, je ideální přejít na sousední Střední uměleckoprůmyslovou školu, kde si mohou pravidelní i noví návštěvníci prohlédnout všechno, co se nám i během kovidu podařilo vybudovat. Samozřejmě budou prezentovány nové maturitní práce, výjimečně i předmaturity. Bude otevřen i zadní vchod do našeho společenského sálu, kde budou probíhat promenády se šperky, na nově upraveném dvoře bude odpočinková zóna, v dílnách budou všichni naši žáci předvádět svou práci, pedagogové budou podávat informace a provázet školou spolu s žáky. Bude toho hodně.
Tak nezapomeňte, v sobotu 28. května od 9.00 do 17.00 hodin, v neděli 29. května od 9.00 do 16.00 hodin.
Jana Rulcová, ředitelka školy

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.