Cyklista porazil dítě a pak ujel

0

Dne 26. listopadu kolem 17.15 projížděl Olešnicí ve směru na Kacanovy zatím nezjištěný cyklista, který podle výpovědi svědků vjel do skupinky lidí jdoucí po silnici stejným směrem, a přitom porazil dvouletou dívenku. Ta byla na procházce v doprovodu svých prarodičů a sestřičky. Zraněná holčička začala velmi plakat a z nosu jí tekla krev, také měla podlitinu na hlavě. Rodina ji proto neprodleně dopravila do nemocnice, kde ji lékaři hospitalizovali.
Na celém případu je zarážející, že cyklista na místě nehody vůbec nezastavil a pokračoval v jízdě dál, aniž by se přesvědčil, jak na tom dítě je zdravotně. Podle výpovědi svědků jeho kolo nemělo vpředu ani vzadu světlo. Pravděpodobně se jednalo o horské kolo, on sám měl na sobě tmavé oblečení. Nehoda se stala za snížené viditelnosti a ani chodci, pohybující se mimo obec po silnici, neměli na sobě žádné reflexní prvky, kterými by na sebe upozornili.
Policisté v této souvislosti pátrají po totožnosti cyklisty, kterého potřebují k nehodě vyslechnout. Znovu připomínáme, že se 26. listopadu 2016 kolem 17.15 pohyboval pravděpodobně na horském neosvětleném kole po obci Olešnice. Policisté dopravního inspektorátu v Semilech by uvítali, kdyby on sám podal k celé události své vysvětlení. Pomoci mohou také náhodní svědci, kteří hledaného cyklistu v obci zaregistrovali. Veškeré informace k případu policisté přijímají i prostřednictvím známé telefonní linky 158. (Zdroj: TZ PČR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.