Bonnie Tyler a Chris Norman exkluzivně na jednom podiu!

0

V sobotu 4. dubna 2020 zažije liberecká Home credit arena jedinečný společný dvojkoncert zpěváků s nezaměnitelným hlasem – Bonnie Tyler a Chrise Normana.

Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí společně na jednom podiu v ČR vůbec poprvé. Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler; „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i „If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.

Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!
Speciální dvojkoncert rockových legend!
Předprodej vstupenek v síti Ticketmaster a Ticketportal od 1.190 Kč byl již zahájen. Více informací na www.homecreditarena.cz a www.simmiag.cz

Bonnie Tyler (*1951), narozená jako Gaynor Hopkins, je velšská zpěvačka. Je známá svým charakteristickým chraplavým hlasem. Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek.

Chris Norman, rodným jménem Christopher Ward Norman (*1950 v Redcar, North Yorkshire), je anglický rockový zpěvák. Když mu bylo dvanáct let, potkal se ve škole s Alanem Silsonem a Terrym Uttleyem, budoucími členy skupiny Smokie, se kterými v roce 1965 založil skupinu s názvem Essence. O něco později začala skupina spolupracovat s producentem Hurleyem a autorskou dvojicí Nicky Chinn / Mike Chapman, kteří navrhli změnit jméno skupiny na Smokey (později změněný na současný název Smokie). Norman ze skupiny odešel v roce 1985, vydal se na sólovou dráhu.

Další akce:
* 6. června 2020 – Maloskalská noc
* 18. července 2020 – Postmodern jukebox – zámek Sychrov
* Benátská! s Impulsem, Liberec 23.-26. července 2020

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.