Adventní vlaky z Liberce do Drážďan

0
Na oblíbené vánoční trhy do německých Drážďan pojedou i v letošním roce posílené zrychlené vlakové spoje. O všech adventních sobotách (28. 11., 5. 12., 12. 12. a 19. 12.) k těm pravidelným přibude spoj s odjezdem z libereckého vlakového nádraží v 7.32. Naopak zpět z Drážďan vyjede v 16.25 hodin. „Aby nedocházelo k přeplňování pravidelného spěšného vlaku v 8.38 z Liberce, pojede z Liberce další ranní vlak nad rámec obvyklého jízdního řádu a s dostatečnou kapacitou míst. Obliba vánočních trhů v saské metropoli rok od roku roste a my chceme ve spolupráci s dopravcem Vogtlandbahn cestujícím v průběhu adventu nabídnout pohodlnější cestování,“ říká krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník.
Pro cestu za vánočními nákupy ze stanic na českém území do Drážďan a zpět lze zakoupit výhodnou jednodenní jízdenku Liberec-Dresden-Spezial v ceně 230 Kč (pro jednu osobu) a za 320 Kč pro skupinu až pěti společně cestujících osob! Od 13. prosince, se změnou jízdních řádů, dojde k jejich mírnému zdražení (250 Kč pro jednu osobu, 350 Kč pro skupinu do pěti osob). Cestující jízdenky koupí přímo ve vlaku Trilex.
Další informace se cestující dozvědí na webových stránkách: http://www.iidol.cz/aktuality/722:adventni-vlaky-do-drazdan-2015-.html
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.