ZAČÍNÁM(ME) ANEB MALÉ PROHLÁŠENÍ ÚVODEM

0

Od 1. března 2007 přechází tento informační server pro turnovskou část Českého ráje do „ostrého“ zkušebního provozu. Od myšlenky k realizaci uběhl celý rok. Já sám za sebe jsem nesmírně rád, že se nám společná práce s Martinem Beksou, kterému tímto moc, moc děkuji za trpělivost a vstřícnost, podařila dotáhnout do této podoby. Od samého počátku šlo o to, vytvořit server, jehož posláním by bylo nabídnout víc než jen každodenní informace z jedné části Českého ráje. Další nadstavbou je fotografie a fotografování, své stálé místo po deseti letech práce nachází celoplošný projekt Češi Českého ráje, zatím otevřena je myšlenka informačního portálu pro náš region. Jaká bude budoucnost, to závisí především na Vás, čtenářích. Budete-li mít důvod přicházet na tyto stránky každý den a hledat aktuální informace, bude to i důvod pokračovat dál. Nadšení a chuť zatím nechybí, proto: pište, posílejte maily, telefonujte. Každá připomínka nebo námět na to, jak server vylepšit, je vítána.

Struktura tohoto serveru byla volena tak, aby byla co nejjednodušší a nejpřehlednější.

V rubrice FOTOREPORTÁŽE najdete nejlepší snímky z akcí, které se v Českém ráji konaly.

ZÁPISNÍKU najdete zpravodajské aktuality z dění v regionu, které byste neměli přehlédnout, chcete-li být takzvaně v obraze.

TURNOVSKO V AKCI, to je rubrika, kde zjistíte, co se kdy a kde koná a co by mohlo být zajímavé. Najdete zde aktuální pozvánky na kulturní, společenské a sportovní akce v regionu Turnovska.

FOTOPORADNA – každý týden zaznamenávám nejméně dva tři dotazy, jaký fotoaparát si dotyčný má koupit, jak fotografovat, jak archivovat a pracovat v digitální nebo kinofilmové fotokomoře. Odpovědi a ještě mnohem víc najdete právě zde!

Inzerce? To zatím není na pořadu dne, uvidíme časem…

ČEŠI ČESKÉHO RÁJE – více než sto rozhovorů s lidmi, kteří v Českém ráji žijí, pracují, vychovávají děti, přemýšlejí a vtiskují tomuto kraji svoji nezaměnitelnou stopu. Celoplošný regionální projekt slaví v tomto roce deset let. Co z něco jednou bude? Zatím alespoň ucelená prezentace na těchto stránkách…

ARCHIV AKTUALIT – poslední rubrika v hlavním menu. Ta je v podstatě shrnutím krátkých zpráv, které najdete v pravém sloupci pod názvem „AKTUALITY“.

Další oddíl se jmenuje FOTOGALERIE. Podívejte se na vybrané fotografie z našeho kraje (a také INVENTURU starších snímků), budete-li chtít, můžete svá fota přidat do ČTENÁŘSKÉ GALERIE – stačí je poslat na mailovou adresu tohoto serveru nejméně v rozlišení 800 pixelů na šířku při 72 dpi a Vaše obrázky budou trvale a zdarma na webu umístěny!

Vše další je již opravdu na Vás, hlasujte v anketě, pište komentáře pod články. Možná narazíte na drobné chybičky, které bude ještě třeba „odladit“, dejte nám o nich vědět!

Díky za pozornost a – vracejte se na tyto stránky vždy, když se budete chtít dozvědět, co se na Turnovsku právě dělo a děje. Předem díky za podporu a když budete spokojeni, dejte o existenci tohoto serveru vědět i svým kamarádům a známým.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.