VÝSLEDKY PŘEDČASNÝCH VOLEB OČIMA TURNOVSKÉ ODS

0

S odstupem několika dní si dovolujeme zhodnotit výsledky předčasných voleb do Poslanecké sněmovny PČR. Děkujeme všem, kteří splnili svou občanskou povinnost a přišli k předčasným volbám, především pak těm, kteří jste volili a tím i podpořili ODS a našeho kandidáta Aleše Hozdeckého. Výsledek voleb znamená, že nám voliči vystavili „žlutou kartu“ a my jsme si toho vědomi a toto varování bereme vážně a budeme se z něho snažit poučit. Česká republika si zaslouží stabilní politickou situaci. Doufáme, že rozložení současných politických sil nepovede k ještě většímu prohloubení společensko-politické krize v naší republice.

ODS k tomu musí přispět z pozice konstruktivní opoziční strany, opírající se o své ideové základy (nedotknutelné soukromí, levný stát, nezadlužená budoucnost, solidarita zodpovědných) a prosazující odpovědnou pravicovou politiku nezbytnou pro další budování demokracie.
ODS již dále nesmí být výtah k moci určitým skupinám či jednotlivcům, stejně tak nesmí podrážet nohy svým voličům (viz zvýšení daní minulou vládou). Čas, který budeme mít, musíme využít k získání opětovné důvěry pravicových voličů.

Pozitivem těchto voleb je bezesporu to, že Turnov opět ukázal, že je převážně pravicové město a že výsledky ODS v Turnově byly nad republikovým průměrem. Nejen to nás zavazuje k další usilovné práci tak, abychom v příštím roce uspěli v komunálních volbách a mohli se dál výrazným způsobem podílet na rozvoji našeho města.
Ještě jednou děkujeme za podporu.

Ing. Tomáš Špinka, předseda místního sdružení ODS Turnov
spinka.tomas@gmail.com

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.