UŽ JE TO TADY: VLASTÍK BRŮČEK SE OBJEVÍ V KRAUSOVĚ POŘADU „UVOLNĚTE SE, PROSÍM“

0

Dalo se to čekat. V některých turnovských rodinách na to téma dokonce lidé uzavírali sázky. Objeví se v oblíbeném televizním pořadu moderátora Jana Krause známý věštec a léčitel odkojený Jizerou Vlastík Brůček ještě letos? Objeví. „Ve čtvrtek 8. září v 19.30 hodin se bude v pražském divadle Archa natáčet další díl z nové série pořadů s Janem Krausem. Telefonát s pozvánkou do televizního pořadu mě zastihl na dovolené v Irsku – mimochodem bylo tam v tu dobu tepleji než u nás! – a tak jsem měl pár dnů na rozmyšlení. Cestou zpátky v letadle jsem se nakonec rozhodl nabídku akceptovat,“ uvedl Brůček.

Jak dodal, jeho očekávání nejsou žádná. „Jsem a budu svůj a možná lidem přiblížím něco jiného než jen pohled na nebarevný způsob života. Jak říkám, smích uvolňuje a popěvky z dynamické meditace mohou lidem navodit dobrou pohodu.“ Je to právě jeho „vynález“ tzv. dynamické meditace, který ho do jednoho z nejsledovanějších televizních pořadů přivedl.

Vše začalo o minulých Vánocích, kdy Vlastík v pořadu EZO TV Barrandov „Volejte věštci“ lidem poprvé ukázal dynamickou meditaci. Během několika týdnů se Brůček stal na YouTube hvězdou. Má i svůj fan klub, objíždí hudební festivaly, je zván na vystoupení. Někdo se jeho aktivitám směje, jiní je berou vážně. „Žijeme v době, která je nadmíru stresující. Denně se na lidi doslova valí z médií samá negativa. Chtěl jsem jim názorně ukázat, že existuje možnost se bez velkých příprav a nákladů uvolnit, vypustit emoce, nebo se naopak soustředit jen na sebe. To, že se u toho smějete mně, nebo se při praktikování dynamické meditace budete smát sobě, nevadí. Naopak,“ řekl při nedávném rozhovoru pro TvA. Nejslavnější Vlastíkovo video je asi stále ŠTĚNĚ (na YouTube ho vidělo již víc než 300 tisíc diváků!).

 

Krausův pořad „Uvolněte se, prosím“ vysílá nyní TV Prima (dříve ČT1), podle předběžné informace by se díl s Vlastíkem Brůčkem měl vysílat hned v pátek 9. září večer.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.