TURNOVSKÉ ŠKOLKY MAJÍ SVŮJ VLASTNÍ WEB

0

Na začátku května byly spuštěny nové internetové stránky www.skolky.turnov.cz. Jak již název napovídá, jde o nový web mateřských škol Turnova. Tyto internetové stránky jsou snahou poskytnout rodičům předškolních dětí maximum informací a zároveň aktuálně prezentovat dění a činnost v jednotlivých mateřských školách. Internetové stránky mají v zásadě dvě části.

První, statická část, informuje na úvodní stránce o věcech, které jsou společné pro všechny mateřské školy v Turnově a obsahuje krom jiného užitečné odkazy, formulář k registraci odběru novinek, společnou fotogalerii atd. Zároveň na úvodní stránce najdete odkazy jednotlivých mateřských škol, čímž se dostanete k druhé části webu, a to jsou individuální informace z jednotlivých mateřských škol. Tady se rodič dozví nejen základní informace o školce, najde zde fotogalerii školky a údaje o výši stravného, ale může se podívat například na aktuální jídelníček. Důležitou novinkou jistě bude možnost odhlašování dětí formou e-mailu.

Tyto stránky jsou do 31. srpna ve zkušebním, nicméně plně funkčním provozu. Právě zkušební provoz znamená možnost pro rodiče vznést své nápady, podněty a postřehy k novým stránkám a možnost pro jednotlivé mateřské školy vstřebat nový nástroj pro komunikaci s rodiči.

 

Projekt vznikl ve spolupráci odboru vnitřních věcí, odboru školství, kultury a sportu a všech zúčastněných mateřských škol. Finanční krytí bylo zajištěno v rámci projektu „Místní agenda 21“.

 

Jan Zárybnický, vedoucí odboru vnitřních věcí MěÚ Turnov

j.zarybnicky@mu.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.