SOUTĚŽ ROZKVETLÝ TURNOV 2014

0

Odbor životního prostředí turnovské radnice vyhlásil 11. ročník soutěže Rozkvetlý Turnov. Jedná se o soutěž o nejlepší květinovou výzdobu ve městě a v jednotlivých městských částech. Vyhlášena je ve třech kategoriích. V soutěžní kategorii A bude hodnocena výzdoba oken, balkónů a předzahrádek rodinných domů. Okolí bytových a panelových domů a výzdobě jejich oken a balkónů se bude věnovat soutěžní kategorie B. V kategorii C vyhodnotí odborná komise zahradní úpravu a výzdobu vstupních prostor firem, organizací a institucí.

Soutěž se řídí následujícími pravidly:
1. Přihlášky do soutěže se podávají písemně na adresu městského úřadu, odboru životního prostředí, nebo elektronicky na adresu l.fejfarova@mu.turnov.cz do 15. září 2014.
2. Přihláška musí obsahovat: jméno, adresu, telefon nebo e-mail soutěžícího, označení soutěžní kategorie, popis zahradní úpravy či květinové výzdoby s přesným určením umístění, fotodokumentaci (veškeré fotografie musí být z pohledu od silnice či veřejně přístupného místa), souhlas se zveřejněním fotografií bez nároku na autorská práva.

V případě, že nebudou mít zájemci o soutěž možnost pořídit fotografie sami, zabezpečí fotodokumentaci odbor životního prostředí. Kritéria hodnocení jsou uvedena na internetových stránkách města Turnova. Po uzávěrce soutěže 15. září 2014 provede odborná komise vyhodnocení spojené s prohlídkou květinové výzdoby nebo zahradní úpravy. Výherci budou vyrozuměni a vyzváni k účasti na některé z podzimních akcí, kde obdrží věcné ceny. Výsledky soutěže Rozkvetlý Turnov 2014 pak budou publikovány.

Veškeré informace o soutěži poskytne a žádosti o provedení fotodokumentace přijme pracovnice odboru životního prostředí Ludmila Fejfarová na telefonním čísle 481 366 152 nebo na e-mailové adrese l.fejfarova@mu.turnov.cz.

(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.