ROZKVETLÝ TURNOV 2012

0

Poznamenejte si: Město Turnov vyhlašuje 9. ročník soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu balkonů, oken a teras bytových domů a výzdobu rodinných domů ROZKVETLÝ TURNOV 2012. Vypsány jsou dvě soutěžní kategorie: Kategorie I. – Výzdoba balkonů, oken a teras bytových jednotek; Kategorie II. – Výzdoba rodinných domů, jejich teras a předzahrádek. U první kategorie se bude hodnotit počet vyzdobených oken, balkonů a teras, jejich estetický vzhled a nápaditost. U druhé kategorie se bude hodnotit květinová výzdoba rodinných domů a celková úprava okolí rodinného domu s důrazem na úpravu předzahrádky.

Do soutěže se mohou přihlásit obyvatelé z Turnova, Mašova, Pelešan, Nudvojovic, Kadeřavce, Malého Rohozce, Dolánek a Bukoviny u Dolánek.
 
Písemná přihláška do soutěže musí obsahovat: Jméno a adresu soutěžícího, telefon nebo e-mail, označení kategorie, které se účastní. Soutěžní návrh s přesným určením místa (např. číslo popisné) a fotodokumentaci. Po ukončení soutěže provede hodnotící komise vyhodnocení soutěže.  Výherci obdrží věcné ceny.

Písemné přihlášky do soutěže přijímá do 31. srpna 2012 Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, Antonína Dvořáka 335, 511 22 Turnov. Přihlášky je možné zaslat také elektronickou poštou na adresu h.mala@mu.turnov.cz. Další informace na tel. 481 366 152.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.