RESIM STAVÍ NOVOU VÝROBNÍ A ADMINISTRATIVNÍ HALU

0

Možná vám neunikla stavební aktivita v sousedství stanice technické kontroly v turnovské Nudvojovické ulici. Na počátku tohoto roku zde byla zahájena výstavba nové haly firmy Resim. Plánovaný termín dokončení je již na konci června t. r., takže se provádějící firma Raeder & Falge z Lovosic bude mít co činit. Podle Marka Špiky ze společnosti Resim se nová budova bude skládat z administrativní dvojpodlažní části a z výrobně montážní haly, celkově to vše na ploše 980 metrů čtverečních.

Po dokončení se do nové haly přestěhuje firma Resim, která nyní funguje v pronajatých prostorách ve vedlejší budově společnosti Trima v Nudvojovické ulici, administrativa sídlí dosud v budově v Nádražní ulici.

n201401202240_zap_26_2014_resimSpolečnost RESIM s. r. o. vznikla v roce 1993 a zaměřuje se na průmyslovou automatizaci. Její technické zázemí čerpá z dlouholetých zkušeností v oblasti vývoje a realizací elektronických systémů pro linky na výrobu obalového skla a výrobu a zpracování skleněného vlákna. V poslední době firma Resim dodala zařízení pro řadu dalších oborů, jako jsou automobilový průmysl, manipulační technika, zpracování nanomateriálů atd. Firma provádí jak vývoj hardwaru a softwaru, tak výrobu, montáže, servis a technické služby. Značná část aplikací, které Resim realizoval, byly dodávky pro export, a to do téměř všech světadílů.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.