JIŘÍ HAVELKA PŘEDSTAVÍ MIMOŘÁDNOU UDÁLOST, TÝDEN PŘED CELOSTÁTNÍ PREMIÉROU!

0

Po úspěšném filmu Vlastníci přijede režisér Jiří Havelka do Turnova představit i svůj druhý celovečerní film s názvem Mimořádná událost. Společně s ním dorazí do turnovského kina Sféra také producent Marek Jeníček a herec Jaroslav Plesl. Předpremiérové večery v kině Sféra jsou oblíbené díky své atmosféře a ve většině případů bývají vyprodané. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět novou českou komedii jako první, setkat se a popovídat si s tvůrci a možná, že si domů odnesete i tematický dárek.

Projekce se uskuteční ve čtvrtek 27. ledna od 19.00 hodin, tedy přesně týden před celostátní premiérou. Po projekci bude následovat beseda s hosty.

O FILMU
Malebnou českou krajinou projíždí motoráček. Lidé uvnitř sedí, švitoří, nebo naopak mlčí, pokukují z oken nebo pospávají. Vlak se náhle porouchá a strojvůdce Miloš musí vystoupit z vlaku, aby poruchu napravil. Vlak stojící v mírném spádu se však samovolně rozjede zpět do výchozí stanice a vyděšenému Milošovi nezbývá než se poklusem vydat za ním.
Cestující ocení, že zase jedou, ale záhy si uvědomí, že špatným směrem. Hlasitě protestují a dožadují se informací. Kabina strojvedoucího je neprodyšně uzavřená a nikdo se zpoza dveří neozývá. Mezi cestujícími se šíří první ataky paniky – že by to byl únos, pomsta nebo naprosté selhání systému?
Kontakt s okolím prostřednictvím mobilních telefonů selhává a nepomáhá ani zoufalý křik z oken. Cestující za pomocí brutálních prostředků a myslivcovy pušky otevřou dveře obou kabin strojvůdce, ale dosáhnou pouze potvrzení svých nejhorších očekávání, a to – že motoráček nikdo neřídí…

ODKAZ NA WEB: http://www.kcturnov.cz/mimoradna-udalost
(Na předpremiéru nelze vstupenky rezervovat)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.