POLICIE V AKCI. ŽÁDOST O SPOLUPÁTRÁNÍ

0

V úterý 28. srpna ve 14.30 hodin došlo v Turnově, v Bezručově ulici, k dopravní nehodě, při které byla zraněna chodkyně. Řidič osobního vozidla Hyundai jel ve směru z Palackého ulice přes kruhový objezd do Bezručovy ulice. V té chvíli přecházela komunikaci žena, která šla po přechodu pro chodce z pravé strany na levou z pohledu jízdy tohoto řidiče. Došlo přitom ke střetu vozidla z chodkyní. Ta utrpěla zranění, ošetřena byla ve zdejší nemocnici. Podle účastníků této dopravní nehody mělo v protisměru před přechodem pro chodce v době střetu údajně zastavit stříbrné vozidlo značky Audi. Policie žádá veřejnost o spolupráci při zjištění tohoto vozidla a jeho posádky, nebo případné svědky, kteří by mohli poskytnout další informace k uvedené dopravní nehodě, aby zavolali na telefon 974 475 250, 974 475 251, nebo na linku 158.

Z dalších srpnových policejních záznamů vybíráme:

* Ke střetu osobního vozidla a jízdního kola došlo v Ohrazenicích. Třiadvacetiletá řidička přijížděla automobilem ke křižovatce po vedlejší silnici. Do křižovatky se rozjela v době, kdy po hlavní silnici jela 51letá cyklistka. Došlo ke střetu a následně pádu cyklistky, která utrpěla zranění. Vliv alkoholu byl u obou řidiček vyloučen orientačním vyšetřením.

* V Turnově řádil neznámý žhář. Úmyslně zapálil dva plastové kontejnery na tříděný papír, které zcela shořely. Jeden požár založil na Koňském trhu a druhý v ulici Jana Palacha. Přitom došlo k poškození několika dalších kontejnerů, které vlastní město Turnov. Škoda byla stanovena na 25 tisíc korun.

* Vloupání do vozidla Ford Transit s francouzskou poznávací značkou. Auto bylo zaparkováno u obce Troskovice na cestě k rybníku Krčák. Neznámý zloděj rozbil okno u dveří spolujezdce a z přihrádky ukradl osobní doklady a doklady od vozidla. Poté si otevřel dveře od zadní části vozidla, odkud odcizil notebook značky MSI. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 6,5 tisíce korun.

* Na parkovišti před soukromým penzionem v Sedmihorkách odcizil zatím neznámý zloděj Škodu Octavii Combi 1.9 TDi v šedé metalíze. Jde o služební vozidlo jedné švýcarské firmy, jejíž zaměstnanci navštívili Českou republiku služebně. Krádeží jim vznikla škoda ve výši 280 tisíc korun.

* O předposledním prázdninovém víkendu došlo k vloupání do rodinného domu v obci Holenice. Neznámý zloděj rozbil okno v přízemí, kterým vnikl do vnitřních prostor. Odtud odcizil horská kola, starožitnosti, finanční hotovost české i zahraniční měny a platební kartu. Odnesl si i oblečení, elektroniku, nářadí a další věci osobní potřeby. Všechny ukradené věci vynesl z domu garáží, u které si odjistil elektrická roletová vrata. Způsobená škoda přesáhla částku jeden milion korun!

(Zdroj: TZ PČR, územního odboru Semily)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.