NEUVĚŘITELNÁ DOPRAVNÍ NEHODA NA BENZINCE V KYSELOVSKU!

0

Náročný víkend mají za sebou hasiči v Libereckém kraji. Od soboty 8. do pondělního rána 10. srpna zasahovali u jednačtyřiceti událostí! Třikrát byl u požárů vyhlášen poplach jednotkám druhého stupně. Vedle dvanácti požárů vyjížděli také k deseti dopravním nehodám a v sedmnácti případech k technické pomoci. Dvakrát hasiči také vyjeli na tzv. „planý poplach“. Ke kuriózní dopravní nehodě došlo v pátek 7. srpna před 13. hodinou. Podle zatím nezjištěných příčin vjelo osobní auto do světelné tabule čerpací stanice Benziny v Turnově na Kyselovsku.

n201508102030_zap_204_2015_hasiciHasiči asistovali záchranářům při vytahování zraněné spolujezdkyně z vozidla, provedli protipožární opatření a pomocí navijáku cisterny vyprostili vůz ven.

Týž den hasiči asistovali při požáru pšeničného pole v Kamenici na Českolipsku a u dopravní nehody motorkáře v Semilech. V sobotu 8. srpna mj. spadly větve v areálu sychrovského zámku, hasiči byli voláni k jejich odstranění. Také hořel les u Nového Města pod Smrkem, shořela i chata v Příkrém na Semilsku, kde bohužel vlivem požáru uhynulo několik domácích zvířat. Většinu požárů má nyní na svědomí extrémní sucho. Stačí odhozený nedopalek cigarety a může dojít k velkému neštěstí…
(Zdroj: TZ HZS LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.