NA MISTROVSTVÍ SVĚTA BUDOU „BOJOVAT“ I TURNOVŠTÍ STUDENTI

0

Na nadcházejícím mistrovství světa v klasickém lyžování, které se uskuteční od 18. února do 1. března v Liberci, budou „bojovat“ i studenti z Turnova. „Oslovila nás pražská renomovaná cateringová firma, se kterou máme z minulosti dobré vztahy. Ve spolupráci s libereckou Střední školou gastronomie a služeb budeme zajišťovat servis nejdůležitějším VIP hostům v obřím stanu ve Vesci,“ uvedl Otakar Špetlík, ředitel turnovské hotelovky. Podle něho byl ze strany studentů obrovský zájem, štěstí se nakonec usmálo na nejlepších 20. Pro školu je to naprosto mimořádná pocta.

Organizátoři jedné z největších sportovních akcí v historii České republiky očekávají rekordní účast 660 závodníků z 62 států. Jako bonbónek na zahájení mistrovství vystoupí 18. února v liberecké Tipsport areně legendární kapela Deep Purple. Hymnu na zahájení bude zpívat Karel Gott.

 

Závody budou probíhat ve skokanském areálu na Ještědu a v běžeckém areálu ve Vesci, který je na dohled od dálnice při příjezdu od Turnova. Po celé dva týdny je v Liberci třeba počítat s velkými omezeními individuální automobilové dopravy. Organizátoři si přejí, aby návštěvníci města více využívali služeb městské hromadné dopravy a kyvadlové dopravy k jednotlivým sportovištím – obě budou po celou dobu mistrovství jezdit zdarma. Výrazně posílené budou i vlakové spoje mezi Libercem a Turnovem.

 

Ceny vstupenek se pohybují od 200 do 1500 Kč. K dispozici jsou i výhodné celodenní balíčky.

Vše o mistrovství najdete na oficiálních internetových stránkách www.liberec2009.com

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.