EXSTAROSTA UŽ ZASE PRACUJE

0

Bylo to takové pěkné mediální téma konce loňského roku. Novináři se při každé příležitosti ptali končícího turnovského starosty Milana Hejduka, co bude dělat, až Haně Maierové předá pomyslné klíče od města. Nevím, nemám čas hledat si práci, odpovídal stále to samé dokola. A byla to pravda. Začátek nového roku Hejduka opravdu zastihl jako „nezaměstnaného“.

Pravda, šuškalo se mnohé. Ve hře možná bylo nějaké místo na krajském úřadu, kde by schopností a kontaktů bývalého starosty mohli využít, nabízela se i pozice lobisty pro jisté firmy nebo práce kolem vznikajícího odpočinkového centra na Všeni. Nakonec vše skončilo, jak se dalo předpokládat, a Milan Hejduk začal pracovat tam, kde je mu to nejbližší – ve Vodohospodářském sdružení Turnov (VHS).

Už jako starosta působil ve funkci předsedy rady sdružení VHS, nyní je rozdíl pouze v tom, že zatímco dříve šlo o funkci neplacenou, nyní už ne. „Mezi mé hlavní úkoly patří hlavně realizovat projekt Čistá Jizera, což bude jeden z budoucích největších investičních projektů v Libereckém kraji,“ uvedl pro server Turnovsko v akci Milan Hejduk. Za další své úkoly považuje připravit budoucí dlouhodobý model provozování majetku VHS, protože za dva roky končí dnešní smlouva se Severočeskými vodovody a kanalizacemi, dále je to potom dokončení invetic v Turnově. Exstarosta chce také zvýšit komunikaci se starosty – zástupci obcí a měst ve VHS – a dále řídit další vývoj celé této společnosti.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.