CHYBÍ VÁM ADRENALIN?

0

Po Čertoryji vyrůstá nyní v Českém ráji další adrenalinové lanové centrum pro všechny, kteří chtějí zažít hodně vzrušení a dokázat si, na co fyzicky a psychicky mají. Adrenalinové centrum bude otevřeno zítra u Žluté plovárny na Malé Skále, bude tedy vyhledávanou atrakcí návštěvníků Benátské noci. Centrum bude otevřeno pro návštěvníky od jara do podzimu, provozuje ho společnost Sundisk, dospělí zaplatí za vstup 350 Kč a děti o stokorunu méně.

n200707260824_zap_193_07_lanSoučástí nové atrakce je 22 velkých dřevěných sloupů, kdo bude mít zájem, může ho do výšek doprovodit instruktor. Návštěvník bude muset použít celotělový úvazek, takže by vše mělo být bezpečné. V lanovém centru bude asi dvacítka různě obtížných překážek, 85 metrů dlouhá lanová dráha, velká houpačka nebo si můžete skočit do napnutých lan. Děti musí měřit alespoň 110 centimetrů, dospělí nesmí vážit víc než 125 kilogramů.

Maloskalská Žlutá plovárna začíná patřit k vyhledávaným místům v Českém ráji, leží hned pod Pantheonem, můžete si tu půjčit loď, kolo, raft, zahrát si stolní tenis či nohejbal nebo se jen prostě ve vedrech ochladit v Jizeře.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.