BRUSLENÍ V TURNOVĚ V SEZONĚ 2008/09

0

Městská sportovní Turnov s.r.o. počítá se zahájením bruslařsko-hokejové sezony na kluzišti s umělým ledem u haly TSC u nádraží začátkem prosince tohoto roku. Přípravné práce ze strany správců této městské organizace jsou již zajištěny, vše nyní závisí na rychlosti a přístupu pracovníků ČEZu, kdy zapojí elektrický přívod. Žádost byla podána 29. října, bohužel ani 21. listopadu ještě nebylo chladicí zařízení pod proudem! Proto se původně plánovaný termín zahájení bruslení (28. listopadu) posouvá do prvního prosincového týdne.

Provoz bude probíhat jako v minulých letech. Ve všední dny bude dopoledne vyhrazeno školám, od 15.00 do 17.00 hodin patří ledová plocha veřejnosti, od 17.30 do 21.30 hodin mají kluziště pronajaté různé organizace a zájmové skupiny (například Bruslařský hokejový klub pro svoji mládež). O víkendech bude kluziště otevřeno veřejnosti od 10.00 do 19.30 hodin s polední přestávkou na údržbu ledu, stejně tak bude pro veřejnost otevřeno po čas vánočních a novoročních prázdnin. Vstupné pro veřejnost činí stejně jako vloni 30 Kč za celý blok.

Jediným problémem zatím zůstává, že dosud nikdo neprojevil zájem o provozování přilehlého bufetu. Pokud by se zájemce objevil, budeme moc rádi, byla by škoda, aby si bruslící nemohli dát horký čaj nebo grog.

 

První sezona na umělém ledě byla v Turnově zahájena 22. prosince 2005. Letos je tedy připravena již čtvrtá. Kluziště má základní plochu 35 x 17,5 metrů, což bohužel neumožňuje pořádat klasická hokejová utkání, výstavba krytého zimního stadionu je stále ve stádiu příprav. Stadion by měl stát v Maškově zahradě.

Jiří Vele, jednatel MST, tel.                731 412 097        , e-mail: jiri.vele@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.