ZAPARKOVAT VE VŠEDNÍ DEN V NÁDRAŽNÍ ULICI? ŽÁDNÝ PROBLÉM! (HLASUJTE V ANKETĚ)

0

S prvními lednovými dny byla spuštěna avizovaná změna v režimu parkování v turnovské Nádražní ulici v úseku od „hodin“ po supermarket Billa, včetně parkoviště před bývalým Drahstavem. Ulice je osazena parkovacími automaty na obou stranách, za hodinové stání zaplatíte 5 Kč, za celodenní 20 Kč. Radnice si od tohoto kroku slibuje větší obměnu vozidel a lepší možnost pro obyvatele si nakoupit ve zdejších obchodech. Z ulice by také tím pádem měla zmizet auta zaparkovaná zde celodenně, resp. celoročně.

Parkovací automat v Nádražní ulici

Nové opatření se pomalu odráží v praxi, například ve středu 3. ledna kolem poledne nebyl problém v ulici zaparkovat prakticky kdekoli. Městská policie bude zhruba týden tolerovat, když někdo za parkování nezaplatí – bude upozorněn lístkem za stěračem. Od poloviny ledna již budou vymáhány pokuty. Poplatek za parkování v Nádražní ulici musíte zaplatit ve všedních dnech od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin.

Parkování je zpoplatněno i před budovou bývalého Drahstavu

Co myslíte, je zpoplatnění parkování v této ulici dobrým krokem, který povede ke kýžené obměně vozidel a lepší možnosti nakupování, nebo mají pravdu kritici, že řidiči raději ulicí projedou a zaparkují před supermarketem, kde je parkování zdarma?

Zpoplatnění parkování v turnovské Nádražní ulici:

  • nesouhlasím (54%, 164 Hlasy)
  • souhlasím (21%, 64 Hlasy)
  • uvidíme, co to udělá (13%, 40 Hlasy)
  • spíše souhlasím (10%, 31 Hlasy)
  • jiná odpověď (1%, 4 Hlasy)
  • téma mě nezajímá (0%, 1 Hlasy)
  • nevím (0%, 0 Hlasy)

Počet hlasujících: 304

Nahrávání ... Nahrávání ...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.