JAK VNÍMÁTE TURNOVSKÝ KAMEROVÝ SYSTÉM? (HLASUJTE V ANKETĚ)

0

Městská policie Turnov po roce opět zjišťuje názory obyvatel na městský kamerový dohlížecí systém.
Kamerový systém je již řadu let nedílnou součástí souboru strategických prvků prevence kriminality města. V loňském roce došlo k rozšíření městského kamerového systému o nový kamerový bod, který byl pořízen díky čerpání dotace z programu prevence kriminality MVČR. V roce 2017 byla také umístěna mobilní kamera do prostoru centrálního parku, kde bylo vybudováno a v září otevřeno nové dětské hřiště pro starší děti.

Občané Turnova, stejně jako i návštěvníci města, se mohou informovat o rozmístění kamer a možnostech poskytování informací ze záznamu kamerového systému přímo na městské policii (Skálova 466), nebo prostřednictvím dotazu na e-mailové adrese: pk.turnov@seznam.cz. Na uvedených místech mohou také obyvatelé podávat návrhy na umístění mobilní kamery nebo zasílat připomínky k již umístěným kamerám.

Pro potřeby města i projektu dohlížecího kamerového systému je po roce opět připraveno anketní šetření. Cílem je zjistit, jak bezpečně se občané cítí a jak vnímají kamerový systém. Totožné zjišťování proběhlo na přelomu roku 2016 a 2017, kterého se zúčastnila stovka respondentů.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Hlasujte v anketě: https://www.turnov.cz/redakce/index.php?subakce=ankety&anketa=1767&lanG=cs&xuser=71658243666336334

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.