TRAGICKÁ NEHODA NA ŠETŘILOVSKU

0

Aktualizováno!
Ve středu 9. srpna krátce před 21. hodinou přijal operační důstojník Krajského ředitelství policie Libereckého kraje od zdravotnické záchranné služby informaci o tom, že v lokalitě Šetřilovska v Turnově došlo ke zranění dvou nezletilých dívek při pádu ve svažitém terénu. Dívky se pohybovaly v zadní části parku a spadly ze skály dolů k Jizeře – zhruba v úrovni horní části ostrova u jezu. Jedna z nich utrpěla zranění, se kterým ji záchranáři transportovali do liberecké nemocnice. Druhá dívka bohužel i přes veškerou snahu záchranářů svým zraněním podlehla na místě.

„Nyní tuto nešťastnou událost prověřujeme, nicméně s ohledem na věk zemřelé dívky a její rodinu k ní nebudeme veřejnosti poskytovat žádné další bližší informace,“ uvádí policejní mluvčí Ivana Baláková.

Na místě zasahovali i profesionální hasiči, kteří záchranářům pomohli třetí nezraněnou dívku za pomoci speciální techniky dostat dolů k řece.

Aktualizace:

Přinášíme snímky z konkrétního místa nehody, skály jsou zde vysoké zhruba 10 – 15 metrů. Podle našich informací nebyly dívky z Turnovska, ubytovány byly v kempu u Zrcadlové kozy.

Konkrétní místo nešťastné události

Ve čtvrtek dopoledne na místě probíhalo vyšetřování příčin nehody

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.