ŠROUBÁRNA TURNOV ZVE ŠIROKOU VEŘEJNOST NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

0

Když přijde celá rodina i s dětmi, je to ideální, říká ředitel společnosti Jaroslav Vávra

* Pane řediteli, Šroubárna letos slaví 66 let od svého vzniku. U příležitosti tohoto výročí proběhne 9. září den otevřených dveří. Na co se návštěvníci mohou těšit? Co pro ně bude připraveno?
66 let života firmy je velmi dlouhá doba, kterou stojí zato si připomenout a zároveň poděkovat pracovníkům firmy, kteří si mohou pozvat na oslavu rodinné příslušníky. Dále dodavatelům, zákazníkům a společnostem, které pomáhají a mají podíl na fungování a rozvoji firmy. Poděkovat prostě všem, bez kterých by to nešlo. O Šroubárně se tak nějak spekulovalo, že už téměř neexistuje, a nám se zatím podařil velký kus práce, který není v původním velmi velkém areálu tolik vidět. No a s tím se chceme nyní trochu pochlubit a den otevřených dveří je ideální možností.
Připraven máme zajímavý program včetně občerstvení.
Hlavně bych vyzvedl slavnostní otevření nových administrativních a obchodních prostor, komentované prohlídky výroby, vzpomínku na starou administrativní budovu, dominantu Turnova, hudební program a bohatý doprovodný program s ukázkou hasičské techniky a prezentace automobilů Škoda. Celá akce má i jasný cíl představit firmu s mottem: „Pojď k nám pracovat!“

…před jednou z nových výrobních hal

* Komu je den otevřených dveří určen? Kdo by se měl přijít podívat?
Den otevřených dveří je určen pro každého, kdo má zájem vidět Šroubárnu, nahlédnout pod pokličku výroby šroubů, nebo kdo chce porovnat posun společnosti od posledního dne otevřených dveří, který se konal před šesti lety.
Naším hlavním cílem je ale ukázat nový rozvoj firmy, poděkovat všem, kteří se na něm podílejí a hlavně přilákat nové pracovníky.

* Co když přijde celá rodina včetně dětí? Bude o ně také postaráno?
Celá rodina je ideální návštěvník, postaráno bude i o děti, pro které jsme připravili speciální skákací hrad a kreslení na asfalt se spoustou cen. Budeme mít takový dětský koutek, kde si děti budou moci pohrát, zatímco rodiče se půjdou podívat na „prohlídkovou trasu“.

Areál Šroubárny z nadhledu na archivním snímku

* Šroubárna tedy momentálně nabízí volná místa?
Ano, Šroubárna stále nabízí volná místa a přijímá nové pracovníky.

* Můžete nabídku volných pracovních míst nějak upřesnit? Například jaké vzdělání by potencionální zájemce měl mít, nebo co by měl umět? Jaké nabízí Šroubárna benefity?
V tuto dobu se převážně jedná o volná místa seřizovačů tvářecích strojů, kde by mělo být základem vyučení v oboru, ale je zde pro nás zajímavý každý pracovník se vztahem ke strojírenství a s chutí pracovat a vzdělávat se. Dále hledáme pracovníky pro profese obsluhy tvářecích strojů a dalších odborných i méně odborných profesí.
Benefitů nabízíme mnoho a stále nové přibývají, jako hlavní bych zmínil pět dnů dovolené navíc, příplatky za práci navíc, příplatky na stravování a nově i třeba smlouvu na dobu neurčitou nebo stabilizační příplatek.

* Nabízí Šroubárna i možnosti přivýdělku, tedy brigádu pro studenty? Je možná brigáda jen přes prázdniny, nebo i přes celý rok?
V minulosti jsme nabízeli brigádu studentům pouze v období prázdnin, případně vysokoškolákům zhruba měsíc před a po prázdninách. V současnosti umíme nabídnout brigádu po celý rok zájemci téměř na míru dle jeho volného času, ať v týdnu, nebo hlavně o víkendech.

…povídání pokračovalo ve výrobní hale

* Kde se může zájemce o práci dozvědět více? Kam se má případně hlásit?
Všechny informace jsou k dispozici na našem personálním oddělení, zde zájemci obdrží veškeré informace. Pokud by zájemce chtěl získat ještě větší podrobnosti o konkrétním pracovním místě, sdělí mu je přímo odborní garanti pracovišť. Podrobnosti o volných místech mohou zájemci najít na webových stránkách společnosti
www.sroubarnaturnov.eu. Hlásit se mohou na personálním oddělení u paní Radky Hejdukové, telefon 481 440 370, e-mail: rhejdukova@sroubtu.cz.

Děkuji za rozhovor.
Zuzana Kolářová, zkolarova@sroubtu.cz

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
9. září od 9.06 hodin

Komentované prohlídky ve výrobě i v nových prostorách administrativní budovy a logistiky * Bohaté občerstvení * Živá hudba * Program pro děti * Soutěže o ceny a tombola * Předvedení nových modelů ŠKODA AUTO ve spolupráci s Auto Gremos * Předvedení zásahu profesionálních hasičů a další. Jste srdečně zváni! Více na www.sroubarnaturnov.eu.

Nová administrativní budova

…závěr patří logistickému centru

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.