KDYŽ KVALITNÍ OKNA, TAK NEJLÉPE PŘÍMO OD VÝROBCE (A S LETNÍ SLEVOU!)

0

Třetím rokem v turnovské průmyslové zóně Vesecko funguje firma MS OKNA, která je nástupnickou firmou MSV Liberec. Hlavní pracovní náplní firmy jsou výplně stavebních otvorů, vyrábějí se tady plastová okna, dveře, zimní zahrady ad. To vše na míru a z těch nejlepších materiálů. „Pracujeme s kvalitními německými profily Rehau s kováním Roto NT a povrchovou úpravou Rotosil Nano pro vyšší odolnost povrchové úpravy. Výroba plastových oken má na Vesecku již dlouholetou tradici, náš pracovní tým tvoří zkušení technici a konstruktéři, moc mě těší, že i pracovníci ve výrobě zůstávají firmě věrní, což se potom odráží v kvalitě výrobků,“ říká jeden ze dvou jednatelů firmy Michal Suchý.

Společnost MS OKNA má za sebou z poslední doby několik prestižních zakázek, jako jsou velká nákupní centra, z bytových domů potom byla největší zakázkou dodávka oken do bytového komplexu Modřanský háj v Praze. „To ale neznamená, že se věnujeme jen velkým zakázkám. Naopak, stále nás velmi těší, když k nám cestu najdou také lidé z regionu. Dodáváme okna a dveře nejen do větších domů, ale i do malých rodinných domků, malý stavebník je pro nás stejně důležitý, jako velká firma. Náš přístup je vždy stejný – cílem je oboustranná spokojenost. Vše vzniká přímo na míru, naše výrobky servisujeme i po záruce, která je až pětiletá,“ doplňuje Michal Suchý. Právě k drobným stavebníkům rodinných domů jsou aktuálně směrovány velmi atraktivní letní ceny.

„Ideální, když se zájemce u nás zastaví a my ho seznámíme s technologií i možnostmi, a to jak cenovými, tak technickými. Na trhu je dnes hodně firem, které nabízejí plastová okna a dveře až podezřele levně. Před tím bych chtěl varovat, protože takové výrobky často lidem v budoucnu přinesou jen problémy. Podle mě je lepší jednat přímo s výrobcem, který garantuje i veškerý servis včetně profesionální instalace, než s nějakým překupníkem. Pracujeme s těmi nejlepšími komponenty na trhu, nejlépe se o tom přesvědčit na vlastní kůži a nechat si zdarma udělat znalecký posudek i cenovou kalkulaci,“ uvádí Michal Suchý.

„Rád bych ještě upozornil na novinku, která začíná být v poslední době hodně populární. U novostaveb zaznamenáváme v posledních letech rostoucí trend velkých prosklených ploch, což je mimochodem dáno rozvojem technických vlastností a konstrukčních možností současných okenních systémů, a to zejména plastových. Jejich popularita totiž neklesá, spíše naopak. Je to dáno jednak nejlepším poměrem ceny a výkonu, ale také faktem, že plastové okenní systémy lze nyní vyrábět ve velikostech, které jsou již srovnatelné s hliníkovými okny. Kritéria komfortu si při výběru oken stanoví na začátku sám zákazník. Kromě velikosti, tvaru, designu a materiálu oken jde i o tepelněizolační vlastnosti, hlukový útlum, bezpečnostní třídu apod. Je třeba rozmyslet i možnost instalace některého z velkoformátových posuvných (dveřních) systémů – například HS portálu. Při volbě okenních systémů platí obvykle přímá úměra mezi kvalitou, komfortem a životností,“ dodal Michal Suchý.
(PR)

MS okna s. r. o.
Turnov, Daliměřice 480, průmyslová zóna Vesecko
www.msokna.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.